Konkursy

1. Zapraszamy wszystkich chętnych programistów do udziału w I etapie XXIV Olimpiady Informatycznej. Zgłoszenia przyjmuje prof. Andrzej Kowalczyk. Szczegóły dotyczące udziału w Olimpiadzie i jej przebiegu znajdują się na stronie www.oi.edu.pl.

Przykładowe zadanie konkursowe - pobierz

2. „Interaktywny produkt IT”

Konkurs realizowany jest pod patronatem Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji oraz Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Należy zaprojektować dowolne rozwiązanie z wykorzystaniem nowych technologii, np.:
- stronę www,
- grafikę,
- animację,
- grę,
- aplikację,
- prezentację,
Laureaci konkursu oprócz prestiżu, uznania, atrakcyjnych nagród (łączna wartość nagród przekracza 10 000 zł) będą mieli zapewniony również kontakt z firmami, które nowe technologie tworzą na co dzień. Partnerem strategicznym konkursu jest firma BrightONE. Szczegółowe informacje o konkursie pod linkiem: www.informatyka.am.szczecin.pl/ipit/o-konkursie

• Zapraszamy uczniów do udziału w Międzynarodowym Konkursie "Kangur matematyczny", który odbędzie się dnia 16 marca 2017 roku. Zgłoszenia przyjmują nauczyciele matematyki do dnia 22.12.2016. (Konkurs płatny 9 zł.)
  • Zapraszamy uczniów klas 3 i 4 do wzięcia udziału w kolejnej edycji Konkursu Matematycznego im. gen. Sylwestra Kaliskiego organizowanego przez WAT. I etap szkolny odbędzie się dnia 8 grudnia 2016. Zgłoszenia przyjmują nauczyciele matematyki do  02.12.2016.

1. EUREKA (konkurs fizyczny ) - zgłoszenie i opłata (9 zł) do 08. 12. 2016 r. Więcej informacji o konkursie na stronie: http://www.eureka.suwikr.pl/eureka/index.html
  2. Alchemik (ogólnopolski konkurs chemiczny) -zgłoszenie i opłata (9zł) do 09.12.2016 r. Więcej informacji o konkursie na stronie: http://www.alchemik.suwikr.pl
  3. Konkurs wiedzy o materiałach -  I etap w formie korespondencyjnej opiera się na opracowaniu trzech wybranych tematów. Termin składania prac do 27 stycznia 2017 r. Więcej informacji o konkursie na stronie: http://www.inmat.pw.edu.pl

KONKURSY JĘZYKOWE

Nauczyciele języków obcych serdecznie zapraszają uczniów szkoły do udziału w IX edycji ogólnopolskiego konkursu językowego na kartkę z pamiętnika. Konkurs obejmuje trzy języki: angielski (Day by Day), niemiecki (Tag für Tag) oraz hiszpański (Día a Día). W bieżącej edycji szkoły mogą rejestrować się do 12 grudnia 2016, zaś prace konkursowe uczniowie mogą przesyłać do 28 lutego 2017. Za uczestnictwo w konkursie nie są pobierane żadne opłaty, natomiast nagrodami są atrakcyjne wyjazdy na intensywne kursy językowe za granicę do Anglii, Irlandii, na Maltę, do Niemiec i Austrii oraz Hiszpanii.

1. Katecheci zapraszają uczniów do wzięcia udziału w Olimpiadzie Teologii Katolickiej, której tematem przewodnim jest „Święty Jan Paweł II – wychowawca młodych pokoleń”. Etap Szkolny odbędzie się 17 listopada (wtorek) na 4 godzinie lekcyjnej w Sali 114. Materiały, z których należy się przygotować dostępne są na stronie: www.otk.pl w zakładce „literatura”.

Dyrekcja Zespółu Szkół nr 36 im. M. Kasprzaka zaprasza do udziału w Pierwszym Wolskim Turnieju Niepodległości w piłce siatkowej "O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola". Turniej zostanie rozegrany w dniu 19 listopada 2015 roku w Zespole Szkół nr 36 im. M. Kasprzaka, ul. Kasprzaka 19/21. Celem naszego turnieju jest popularyzacja siatkówki oraz zachęcenie młodzieży do aktywnego trybu życia.

Komunikat organizacyjny - pobierz

Regulamin - pobierz