Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego uprzejmie informuje o trwającej rekrutacji na dofinansowane studia podyplomowe "Innowacyjna gospodarka. Rola polityki ekonomicznej". Prosimy o zapoznanie się z ofertą studiów - pobierz.

Zapraszamy uczniów klas IV i III na bezpłatne szkolenie z języka programowania C++. Zajęcia organizowane są w ramach współpracy z Wyższą Szkołą Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie.  Kurs  rozpocznie się w październiku. Przewidziano 10 spotkań raz w tygodniu w godzinach od 16.00-16:30 do 19:00. Zajęcia prowadzone będą przez pracowników WIT.

Na stronie szkolnej w zakładce dla uczniów znajduje się deklaracja maturalna, którą musicie wypełnić. Kod szkoły, który jest wpisany, jest prawidłowy. Podpisujecie w dwóch miejscach - pobierz. Deklaracje składacie do wychowawców do środy 27 września.

W ramach projektu EPAS Szkoła Ambasador Parlamentu Europejskiego, w którym uczestniczy nasza Szkoła, w dniach 18 i 19 września 2017 roku został zorganizowany wyjazd szkoleniowy dla nauczycieli do Parlamentu Europejskiego w Brukseli. 5 nauczycieli z Polski w tym Pani prof. Agnieszka Dyńska uczestniczyło w tym seminarium.

W ramach współpracy ze Szkołą Podstawową nr 234 im. Juliana Tuwima w Warszawie gościliśmy na zajęciach mechatronicznych uczniów z klasy Robote@m. Zobaczcie jak wyglądały ćwiczenia w naszym  Laboratorium Konstruktorskim ScienceLab prowadzone przez prof. Piotra  Wróblewskiego.

W dniach od 19 września do 2 października 2017 r. będzie trwał pierwszy etap rekrutacji do projektu „Zwiększenie szans na podjęcie pracy w zawodzie technik informatyk dla uczniów Zespołu Szkół nr 36 w Warszawie”. Prosimy o zapoznanie się podstawowymi kryteriami rekrutacyjnymi dla kandydatów zamierzających ubiegać się o bezpłatne staże zagraniczne w Irlandii.

W najbliższą sobotę 23 września na stadionie AWF Warszawa przy ul. Marymonckiej 34 odbędzie się Test Coopera. Podejmujemy rękawicę i stawiamy się w komplecie w godz. 13.00 - 18.00. Musimy powtórzyć wiosnę i znów wygrać !

Uczniowie klas maturalnych naszej szkoły - 4A/B oraz 4D wraz z wychowawcami - odwiedzili dnia 8 września Politechnikę Warszawską, by wziąć udział w organizowanym przez wydawnictwo „Perspektywy” Salonie Maturzystów.  Uczniowie uzyskali  informacje o zasadach rekrutacji i oferowanych kierunkach studiów, uczestniczyli w spotkaniach z ekspertami OKE.

Szanowni Państwo, informujemy, iż dnia 13 września 2017 r. (środa) odbędzie się pierwsze w tym roku szkolnym zebranie z Rodzicami:

• rodzice uczniów klas pierwszych spotykają się o godzinie 17.00 na sali gimnastycznej;
  • rodzice uczniów klas starszych spotykają się z wychowawcami w klasach o godzinie 17.30.

Zapraszamy do współpracy !

Giełda podręczników używanych rozpocznie się 11 września 2017 roku w bibliotece szkolnej. Uczniów zapraszamy do przyniesienia książek na kiermasz od 5 września, w godzinach 9.00 – 15.00.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 4 września 2017r.:

* dla uczniów klas pierwszych o godzinie 9:00 w sali gimnastycznej szkoły; uczniowie spotykają się z wychowawcami o godzinie 8:30; listy oddziałów, nazwiska wychowawców oraz sale, w których odbywają się spotkania będą wywieszone na tablicach ogłoszeń przy wejściu do szkoły;

* dla uczniów klas II - IV o godzinie 12:00, również w sali gimnastycznej szkoły.

O godzinie 11:00 ksiądz proboszcz Parafii Św. Stanisława Biskupa i Męczennika, Warszawa ul. Bema 73/75 zaprasza na Mszę Świętą z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem egzaminów poprawkowych 2016/2017, które odbędą się  w dniach 28, 29, 30.08.2017 r.  - pobierz

Przypominamy maturzystom, którzy nie zdali jednego obowiązkowego przedmiotu na maturze o dostarczeniu do szkoły oświadczenia pobierz, o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w terminie poprawkowym. Termin mija 7 lipca 2017 roku. Prosimy o zapoznanie się z terminami egzaminów w naszej szkole.

Prosimy o zapoznanie się z publikacją "Giełda warszawskich placówek edukacji pozaszkolnej"  pobierz