Klasy I

  • 8.30 - spotkanie z wychowawcami
  • 9.00 - sala gimnastyczna

Klasy starsze

  • 12.00 - sala gimnastyczna

Msza Święta - godzina 11.00

Ogólnokrajowe Środowisko Żołnierzy Armii Krajowej Batalionu "Kiliński", 

Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej

oraz

Szanowni Państwo,

Mazowiecki Kurator Oświaty wydał zarządzeni zmieniające harmonogram rekrutacji.

Nasza szkoła nawiązała współpracę z Wyższą Szkołą Informatyki Stosowanej i Zarządzania mieszczącej się przy ulicy Newelskiej 6 w Warszawie. 

W tym roku szkolnym odbyła się I edycja konkursu „King’s Speech – Student’s Speech”, w którym uczniowie wolskich szkół średnich konkurowali w kategorii najlepiej wygłoszonego historycznego przemówienia.

Zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego, które odbędzie się 24 czerwca 2016 r. o godz. 9:00. Uroczystość poprzedzona będzie mszą świętą o godz. 8:00  w parafii p.w. św. Stanisława Biskupa i Męczennika na ulicy Bema. Serdecznie zapraszamy !

Z przyjemnością informujemy, iż uczeń naszej szkoły - Paweł Niewiadowski z kl. Id otrzymał wyróżnienie w konkursie matematycznym "Kangur". Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Kasprzakowi redaktorzy otrzymali II nagrodę w VI edycji Konkursu Wolskich Gazetek Szkolnych, organizowanego przez XXX Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego w Warszawie. Ogromnie cieszymy się z uznania, z jakim spotkało się nasze szkolne czasopismo. Gratulujemy !

W związku z rozpoczęciem głosowania nad projektami do Budżetu Partycypacyjnego, zwracamy się do Państwa z prośbą o poparcie i zagłosowanie na nasz wspólny projekt nr 1806 pod nazwą „Profesjonalne nagłośnienie do obsługi imprez o charakterze kulturalnym, społecznym i edukacyjnym”. Projekt jest zgłoszony w dzielnicy Wola, obszar Czyste i Mirów. Głosować mogą wszystkie osoby mieszkające w Warszawie. Zachęćcie swoich znajomych. Głosować mogą też osoby niepełnoletnie, za zgodą rodzica lub opiekuna.

13 czerwca br. rozpoczyna się II edycja projektu: „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych” w roku szkolnym 2016/2017.
Jest to projekt unijny realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Powtórzenie egzaminu z informatyki - 13.06.2016 godz. 14.00

Odebranie stanowisk egzaminacyjnych - 10.06.2016 godz. 13.00

Prosimy o zapoznanie się z terminami Egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w starej formule - pobierz

 

W dniu 3 czerwca 2016 roku klasy 2G oraz 3C wybrały się wraz z opiekunem Panem Pawłem Grądzkim na Konferencje Nauczanie Poprzez Granie, która odbyła się w budynku Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

31 maja w naszej szkole odbyła się kolejna - ostatnia w tym roku szkolnym - zbiórka krwi. W akcji wzięli udział uczniowie: ZS nr 36 im. Marcina Kasprzaka (ok. 30 osób), ZS Fototechnicznych, ZS nr 32, ZS nr 7. Zarejestrowało się 60 osób.

Strony