Poniżej zamieszczamy komunikaty Dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w sprawie przeprowadzenia egzaminu maturalnego w 2016 roku.

Z radością informujemy, że Jury Konkursu "Młody Innowator" zakwalifikowało do etapu ogólnopolskiego pracę uczniów naszej szkoły - "Ultradźwiękowy włącznik zbliżeniowy". Autorami projektu konkursowego są uczniowie II kl.: Piotr Grajda, Filip Stefański, Krystian Strózik i uczeń klasy I: Marek Ledworowski.

W naszej szkole odbędzie się konkurs wiedzy o Unii Europejskiej w terminie od 16 maja do 20 maja 2016 r na godzinach wychowawczych. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu -  pobierz

W zakładce "Dla uczniów" znajduje się plan lekcji obowiązujący od dn. 2 maja 2016 r.

Drodzy Uczniowie,

Informujemy, iż zakończenie roku klas IV odbędzie się w najbliższy piątek 29 kwietnia  o godz. 12:30  w sali gimnastycznej.

Nowy numer gazetki szkolnej #Potwierdzone_Info już dostępny – kliknij w logo gazetki po prawej stronie. Przyjemnej lektury !!!

Z przykrością zawiadamiany, że odszedł od nas Pan Roman Szymla, wieloletni pedagog, nauczyciel zawodowych przedmiotów elektronicznych.

Serdecznie zapraszamy Uczniów do odwiedzenia Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej podczas akcji Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej w najbliższą sobotę i niedzielę tj. 23 i 24 kwietnia 2016 r. od godziny 10:00 do 14:00 przy ul. Nowowiejskiej 15/19.

Dnia 18 kwietnia w naszej szkole odbyła się Konferencja Naukowa dotycząca transplantologii i krwiodawstwa pod hasłem „DARUJ INNYM CZASTKĘ SIEBIE”.

Fundacja Edukacyjna im. Jerzego Juzonia organizuje V edycję stypendiów akademickich. W roku akademickim 2016/2017 Fundacja zamierza przyznać 600 stypendiów wypłacanych w 10 miesięcznych ratach po 500 zł.

12 kwietnia 2016 r. nagle odeszła od nas na zawsze Bernarda Kocik nasza Pani Kasia.

W zakładce "Dla uczniów" znajduje się plan lekcji obowiązujący od dn. 18 kwietnia 2016 r.

W dniu 7 kwietnia 2016 roku odbyło się w budynku PAST-y spotkanie Wielkanocne żołnierzy Armii Krajowej batalionu Kiliński. W spotkaniu brali udział również przedstawiciele naszej szkoły: Dyrektor Szkoły pan Krzysztof Ślusarczyk i opiekun szkolnego wolontariatu pan prof Jacek Łapko.

Adam Brol uczeń klasy II E zajął trzecie miejsce w międzyszkolnym konkursie ‘Be smart be cool, be best at  school’ organizowanym przez Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2 w Warszawie.

Etap szkolny IX Wolskiego Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego odbędzie się dnia 13.04.2016 r. na trzeciej godzinie lekcyjnej w sali 108. Zapraszamy !