8.04.20154 w sali 242 od godz. 17:00 będą  miały miejsce pokazy urządzeń  Internet of Things - Malina/Raspberry Pi i Arduino pod haslem  "Wpuszczeni w maliny".

Nasi siatkarze Mistrzostwa Woli zakończyli na poziomie ćwierć-finałów. Ostatecznie zajęli piąte miejsce. 

Gratulujemy zawodnikom i trenerce pani Lidii Wasilewskiej.

W dniu 24 marca 2015 roku w naszej szkole odbył się etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. W konkursie wzięło udział 7 uczniów. Trzy osoby, które uzyskały najlepsze wyniki stanowiące przynajmniej 50 % możliwych do uzyskania  punktów  zakwalifikowały się do etapu diecezjalnego. 

W zakładce Dla uczniów znajduje się plan lekcji obowiązujący od 30.03.2015

W naszej szkole dnia 19 marca br. odbył się etap szkolny drugiej edycji Konkursu IT dla szkół ponadgimnazjalnych zorganizowany w ramach wydarzenia Warszawskie Dni Informatyki 2015.

 

 

W dniu 20 marca 2015 roku odbyła się w naszej szkole impreza z okazji piewszego Dnia Wiosny.
Każda klasa miała za zadanie ciekawie przebrać jednego z uczniów. Dobór strojów był dowolny. Wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami pojawili się na sali gimnastycznej, aby obejrzeć wielce emocjonujący konkurs. Stroje były na prawdę oryginalne i bardzo kolorowe. 

Wszyscy uczestnicy dostali drobne nagrody oraz niepowtarzalne bony lojalnościowe.

Dziękujemy za wspaniałą zabawę i zapraszamy za rok.

W dniu 11.03.2015r. odbyło się pierwsze spotkanie informacyjne dla kandydatów. Na sali gimnastycznej Dyrektor Szkoły pan Krzysztof Ślusarczyk przedstawił szczegółowe informacje dotyczące naszej szkoły, jej historii, systemu kształcenia modułowego, planowanego naboru, jak i harmonogramu naboru. Po prezentacji w sali gimnastycznej uczniowie wraz z rodzicami mogli obejrzeć szkołę od podszewki. Nauczyciele przedmiotów zawodowych udostępnili swoje pracownie. Każdy z kandydatów mógł zobaczyć, jak profesjonalnie przygotowane są nasze pracownie. Dziękujemy wszystkim kandydatom i ich rodzicom za tak liczne przybycie i zaangażowanie.

W dniu 3 marca bieżącego roku w naszej szkole odbył się Wolski Turniej Zawodowy „Jaki to zawód… byle nie miłosny”. Turniej był skierowany do uczniów gimnazjów z dzielnicy Wola a poświęcony zawodom, które można zdobyć w wolskich szkołach ponadgimnazjalnych.

W dniu 05.03.2015r. reprezentanci naszej szkoły - Paweł Sadowski i Wojtek Szopa zdobyli I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców organizowanym w Zespole Szkół nr 32 im. K.K. Baczyńskiego w Warszawie. Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za równie wspaniałe wyniki w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Zapraszamy na dni otwarte dla kandydatów do klas pierwszych w roku szkolnym 2015/2016.

 
  • 11 marca 2015 r. godzina 17:00

Spotkanie informacyjne w sali gimnastycznej połączone ze zwiedzaniem szkoły

  • 8 kwietnia 2015 r. godzina 17:00

Udział w lekcjach zawodowych z dziedziny elektroniki i informatyki pod hasłem: "Elektronika i informatyka - ależ to bardzo proste".

 

W zakładce Dla uczniów znajduje się plan lekcji obowiązujący od 09.03.2015

Nasza szkoła weźmie czynny udział w akcji ogłoszonej przez Kuratorium Oświaty w Warszawie pod nazwą "Tydzień Zawodowca".  W terminie 23.03 - 27.03.2015 r. zorganizowane będą zajęcia zawodowe w pracowniach informatycznych dla klas III gimnajum wg. harmonogramu.

W zakładce Gazetka szkolna #Potwierdzone_Info znajduje się najnowszy – czwarty (i wyjątkowy!) numer gazetki redagowanej przez uczniów naszej szkoły.

Zachęcamy do lektury!

Na 100 dni przed maturą, uczniowie naszej szkoły bawili się w sali balowej  Hotelu  Venecia  Palace  w Michałowicach.

W ramach projektu „Zapytaj fizyka” Wydział Fizyki UW organizuje serię wykładów popularnonaukowych, które wygłaszane będą przez znamienitych naukowców i popularyzatorów nauki.

Strony