W zakładce Dla uczniów znajduje się plan lekcji obowiązujący od 02.03.2015

Na 100 dni przed maturą, uczniowie naszej szkoły bawili się w sali balowej  Hotelu  Venecia  Palace  w Michałowicach.

W ramach projektu „Zapytaj fizyka” Wydział Fizyki UW organizuje serię wykładów popularnonaukowych, które wygłaszane będą przez znamienitych naukowców i popularyzatorów nauki.

Bal w Operze Narodowej w Wiedniu jest marką samą w sobie. Chętnie pokazują się tu politycy, artyści, gwiazdki i przedsiębiorcy. W gronie 160 par debiutantów znalazły się dwie polskie pary. Wśród nich uczeń naszej szkoły - Kacper Dołowy. Gratulujemy !!! Zapraszamy do lektury artykułu o tym prestiżowym wydarzeniu.

5 grudnia 2014 roku wystartował w naszej szkole turniej League of Legends w którym wzięła udział ponad setka uczniów, rozgrywki eliminacyjne nieprzerwanie trwały do  8 lutego 2015 roku w domach uczestników turnieju. Gracze przy pomocy Internetu zaciekle eliminowali się w sieci.

Do 17 lutego możesz zgłosić projekt do Budżetu partycypacyjnego!

Budżet partycypacyjny to wydzielona część budżetu dzielnicy, o której przeznaczeniu decydują mieszkańcy. Na Woli mieszkańcy zdecydują o wykorzystaniu kwoty w wysokości 4 551 000 zł z budżetu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy na rok 2016. Uczestnicząc w budżecie partycypacyjnym mogą bezpośrednio decydować o publicznych wydatkach,  zmienić miasto, swoją dzielnicę, najbliższą okolicę.

Drodzy Uczniowie!

Zespół Szkół nr 36 im M. Kasprzaka serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do udziału w kolejnej edycji konkursu KARAOKE W JĘZYKACH OBCYCH: angielskim, niemieckim i rosyjskim. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół średnich Dzielnicy Wola i jest doskonałą formą rozbudzania zainteresowania kulturą innych krajów oraz motywacji do nauki języków obcych.

Interesujesz się nowinkami technologicznymi, nowymi produktami i ciekawymi rozwiązaniami z branży IT? A może specjalizujesz się/studiujesz w tym właśnie sektorze i wiążesz z tą branżą swoją karierę? Jeśli tak, to właśnie Ciebie szukamy!

Data: 14 lutego 2015 – Sobota

Miejsce: Stadion Narodowy, Warszawa

Wstęp: Bezpłatny

Kolejna edycja Polsko-Ukraińskiego Konkursu Fizycznego „Lwiątko” odbędzie się w szkole w poniedziałek - 30 marca 2015 r.

Opłata konkursowa wynosi 8 zł od zgłoszonego uczestnika.

Zapisy  u nauczycielek fizyki do 18 lutego 2015 r. 

Szczegółowe informacje i zadania z poprzednich lat dostępne są na stronie internetowej: www.lwiatko.org.

W zakładce Dla uczniów znajduje się plan lekcji obowiązujący od 09-02-2015

W zakładce Dla uczniów znajduje się plan lekcji obowiązujący od 02-02-2015

Do konkursu zgłoszono 6 choinek. Głosowali przedstawiciele całej społeczności szkolnej: nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni, rodzice i uczniowie. Oddano 104 ważne głosy. Najwięcej głosów – 35, otrzymała choinka oznaczona symbolem B (choinkę ubierała klasa 1D). Drugie miejsce zajęła choinka oznaczona symbolem C (ubierała ją klasa 2D) - 24 głosy, natomiast trzecie choinka oznaczona symbolem A. Oddano na nią 18 głosów, a została przygotowana przez klasę 1B.

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

Ogłaszamy Ogólnoszkolny Konkurs na najpiękniej ubraną choinkę.

I. Założenia do konkursu są następujące:

  1. Każda klasa, a jest ich 24 pod opieką wychowawcy dekoruje jedną choinkę.
  2. Wysokość choinki nie może przekraczać 174 cm.
  3. Może to być choinka naturalna lub sztuczna.
  4. Choinka musi być umieszczona w stojaku lub doniczce.

W dniach 25 listopada 2014 r. oraz 26 listopada 2014 r. odbędą się próbne egzaminy maturalne odpowiednio z języka polskiego i z matematyki (poziom podstawowy).

Egzaminy rozpoczynają się każdego dnia o godzinie 9:00, natomiast uczniowie przychodzą do szkoły na godzinę 8:15.

Harmonogram egzaminów podany jest w poniższej tabelce:

Masz głowę pełną pomysłów? Uwielbiasz nowe wyzwania i rywalizację? Jeśli tak , to zgłoś swój udział w konkursie.

Pasja może dotyczyć dowolnego obszaru zainteresowań uczniów. Kluczowe jest, aby przekonać w pracy konkursowej, że jest to prawdziwa, porywająca i elektryzująca pasja.

Strony