W związku z przystąpieniem naszej szkoły do projektu  "Uczeń z certyfikatem" realizowanego przez Instytut Rynku Elektronicznego oraz Dzielnicę Wola m.st. Warszawy zapraszamy wszystkich uczniów do  udziału w:

W zakładce Dla uczniów znajduje się plan lekcji obowiązujący od 22-09-2014

Plik do pobrania dla wychowawców.

Proszę uzupełnić tabelę danymi uczniów i przesłać do 22 września na adres andrzej@akowalczyk.eu.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się:
1. dla uczniów klas pierwszych o godzinie 9:00 w sali gimnastycznej szkoły; uczniowie spotykają się   z wychowawcami o godzinie 8:30; listy oddziałów, nazwiska wychowawców oraz sale, w których odbywają się spotkania będą wywieszone na tablicach ogłoszeń przy wejściu do szkoły;
2. dla uczniów klas starszych o godzinie 12:00, również w sali gimnastycznej szkoły.

Uprzejmie przypominam, że podczas uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2014/2015 obowiązuje strój galowy, w tym krawat z logiem szkoły.

O godzinie 11:00 ksiądz proboszcz  Parafii Św. Stanisława Biskupa i Męczennika, Warszawa ul. Bema 73/75 zaprasza na Mszę Świętą z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

Wykaz podręczników dla klas drugich, trzecich i czwartych zostanie podany do publicznej wiadomości po ustaleniu wszystkich szczegółów przez nauczycieli przedmiotów. Giełda używanych podręczników odbędzie się na terenie szkoły w trzecim tygodniu września 2014 r.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w otwartych wojewódzkich mistrzostwach Ligi Obrony Kraju w wieloboju obronnym, które odbyły się dnia 05.06.2014 r. w Żyrardowie.
Drużyna w składzie:
1. Brukliński Krzysztof – kl. 3C
2. Szortyka Mikołaj – kl. 3 G
3. Bliwert Arkadiusz – kl. 3 G
4. Sajnóg Tomasz – kl. 2 G
5. Dudziec Zbigniew – kl. 1 A

Zajęła I miejsce, zdobywając puchar, medale i dyplomy oraz awans do zawodów ogólnopolskich.

W  dniach  2, 3, 4 lipca 2014 r.,  kolejna  grupa  uczniów  naszej szkoły wzięła  udział  w trzydniowych  praktykach w Narodowym Centrum Badań Jądrowych . W  roku  szkolnym  2013/2014 to  już  trzecia  grupa. Uczniowie pod opieką Pani Małgorzaty Szudejko, uczestniczyli w zajęciach z ekspertami. Zwiedzali badawczy reaktor jądrowy „Maria” i wykonywali ćwiczenia w Laboratorium Fizyki Atomowej i Jądrowej Działu Edukacji i Szkoleń. Poznali praktyczne zastosowania wiedzy, którą zdobywali w trakcie zajęć pozalekcyjnych w szkole.

Uwaga! W zakładce "Dla uczniów" opublikowany został harmonogram egzaminów poprawkowych. Prosimy o zapoznanie się.

Na początku września, na terenie szkoły zostanie zorganizowana giełda używanych podręczników

Wykaz podręczników dla klas I

Komunikat I

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się w dniu 27.06.2014 r. o godzinie 9:00. Uczniowie spotykają się z wychowawcami o godzinie 8:40 w salach:

1A - 305

1B - 311

1C - 304

1D - 231

1E - 126

1F - 324

1G - 125

2A - 320

2B - 124

2D - 246

2E - 315

2F - 235

2G - 303

3A/B - 322

3C - 102

3D - 309

3E - 248

3G - 202

 

Proboszcz Parafii Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Warszawie, ul Bema 73/75 serdecznie zaprasza młodzież na Mszę Świętą z okazji zakończenia roku szkolnego 2013/2014 w dniu 27 czerwca 2014 r. o godzinie 8:00

Komunikat II

Wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje E.12 będą znane w dniu 29 sierpnia 2014 r.

Komunikat III

Egzaminy poprawkowe odbędą się w ostatnim tygoniu sierpnia (25-29 sierpnia 2014 r.). Szczegółowy harmonogram zostanie podany 2 lipca 2014 r.

Komunikat IV

Po odbiór świadectw dojrzałości zapraszamy Absolwentów w dniu 27 czerwca 2014 r. od godziny 13:00 do sekretariatu uczniowskiego.

Zachęcam do zapoznania się z dokumentami umieszczonymi w zakładce "Egzamin z kwalifikacji" (kliknij tutaj)

W dniu 27 czerwca 2014 r. udostępnione będą wyniki egzaminu maturalnego. Wyniki będą dostępne pod adresami:

https://hermes.oke.waw.pl/egzaminy/ lub

https://hermes.oke.waw.pl/wyniki/

W zakładce rekrutacja dostępny jest wykaz przychodni, w których można wykonywać bezpłatne badania. Kandydat do szkoły otrzymuje ze szkoły pierwszego wyboru skierowanie na badania, po znalezieniu swojego nazwiska na liście zakwalikowanych do przyjęcia, zgodnie z harmonogramem działania gimnazjalisty

 

Logo

Szanowni Państwo,

Od 10 lat Miasto Stołeczne Warszawa przyznaje stypendia im. Jana Pawła II. Program stypendialny skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów uczących się w Warszawie, którzy mimo trudnych warunków materialnych, rodzinnych lub zdrowotnych osiągają wysokie wyniki w nauce i aktywnie działają na rzecz drugiego  człowieka.

Strony