Pani Aldona Szpejn zaprasza wszystkich chętnych na spacer poświęcony 72 rocznicy kapitulacji Powstania Warszawskiego, połączony ze zwiedzaniem Cmentarza Powstańców Warszawy. Zbiórka w sobotę, 1 października, pod szkołą o godzinie 10.00.

W Mistrzostwach Woli w biegach sztafetowych nasza drużyna zajęła czwarte miejsce. Bieg odbywał się na dystansie 10 x 800 metrów. Był bardzo zacięty i emocjonujacy.

Aleksandra Pastuszka z klasy 2C została Mistrzynią Woli w biegach przełajowych w biegu na 1000 metrów. Ola wygrała wyścig we wspaniałym stylu, pewnie wygrywając i zostawiając resztę rywalek daleko z tyłu. Emil Rojecki również z klasy 2C powtórzył zeszłoroczny wspaniały rezultat i zajął trzecie miejsce w biegu na 1500 metrów.

W dniu 29 września w godz. 10.00 - 13.30 w naszej szkole odbędzie się Dzień Sportu. Lekcje 1-2 oraz 7-9 odbywają się według planu. Prosimy o przygotowanie ubioru do ćwiczeń na boisku szkolnym. Na rozpoczęcie imprezy uczniowie udają się z wychowawcami.

Przypominamy, że do końca września można składać deklaracje maturalne. Uczniowie klas czwartych składają deklaracje u wychowawców. Osoby, które nie podchodziły do egzaminu maturalnego w tym roku i ukończyły szkołę w sierpniu po egzaminach poprawkowych, składają deklaracje do sekretariatu dyrektora szkoły. Po tym terminie nie będzie można złożyć już deklaracji.

Komunikat dla Krwiodawców,

W dniu 27 września 2016 r. (wtorek) odbędzie się w naszej szkole pierwsza w tym roku szkolnym zbiórka krwi dla dzieci z Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej akcji.

Opiekun SK HDK -  Lidia Wasilewska

W zakładce "Dla uczniów" znajduje się plan lekcji obowiązujący od 26 września 2016 r.

Urząd Dzielnicy Wola m.st. Warszawy oraz Wolskie Centrum Kultury zapraszają wolską młodzież w ramach 12 edycji Wolskiej Jesieni Kultury na koncert zespołu "Enej".

  • Data: 01 października 2016 r, sobota, godzina: 18.00
  • Miejsce: Warszawa - Wola, Amfiteatr w Parku Sowińskiego, Elekcyjna 17

 W dniu 15.09.2016r. odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego na rok szkolny 2016/2017.

12 września odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym  zebranie Rodziców. Bardzo licznie stawili się rodzice uczniów klas pierwszych, dla których przygotowano specjalne spotkanie z kierownictwem szkoły i wychowawcami. Cieszymy się z tak dużego zainteresowania i życzymy -  uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom owocnej współpracy przez wszystkie cztery lata.

W zakładce dla nauczycieli znajduje się aktualny harmonogram dyżurów obowiązujący od dnia 05.09.2016 r.

W zakładce dla uczniów pojawiły sie już aktualne zastępstwa za nieobecnych nauczycieli. Prosimy o zapoznawanie się z nimi na bieżąco.

Zimowa sesja poprawkowa egzaminów z kwalifikacji

Deklaracje przystąpienia do egzaminów poprawkowych z kwalifikacji w sesji styczeń-luty 2017 należy składać  w sekretariacie dyrektora szkoły pok. 135 do dnia 8 września do godziny 14-stej.

Druk deklaracji dostępny jest w wersji elektronicznej na szkolnej stronie internetowej w zakładce Egzaminy z kwalifikacji lub w wersji papierowej w sekretariacie dyrektora szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 2016/2017 w naszej Szkole.

Biblioteka szkolna zaprasza na giełdę podręczników, która rozpocznie się 12 września. Osoby zainteresowane sprzedażą książek, zapraszamy z podręcznikami z wcześniejszych lat do biblioteki od 1 września.

Strony